BAŞKAN BAYDİLLİ: “KARDEŞÇE BİR SEÇİM OLMASINI DİLİYORUM”

Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli yarın yapılacak olan yerel seçimler için, “Seçim rekabeti kardeşliğimizin, dostluğumuzun önüne geçmesin. Olaysız ve kardeşçe bir seçim olmasını diliyorum" dedi.

Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli yarın yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için bir açıklamada bulundu. Seçimlerin Şanlıurfa ve tüm Türkiye için hayırlı olmasını dileyen Başkan Baydilli, vatandaşlardan seçim günü sandığa gidip vatandaşlık görevlerini yapmalarını ve sakin olmalarını istedi.

Başkan Baydilli sözlerinde şunlara yer verdi:

 “18 Ocak tarihinde adaylığımız Genel Merkezimiz tarafından açıklandı ve o günden beri tüm teşkilatımızla birlikte sahadayız, vatandaşlarımızın arasındayız. İki ayın üzerindedir devam eden seçim çalışmalarının sonuna geldik ve artık yarın vatandaşlarımız sandığa gidip kararını verecektir.

Benim Karaköprü’de yaşayan ve Şanlıurfa’daki vatandaşlarımdan istirhamım sandığa gidip oylarını kullanarak vatandaşlık görevlerini yerine getirmeleridir. Bunun yanında seçim bir demokrasi yarışıdır, belediye başkanlığında da muhtarlıkta da vatandaşlardan en fazla oyu alan aday kazanacaktır.

Sonuç ne olursa olsun olaysız, sıkıntısız ve kardeşçe bir seçim olmasını diliyorum. Tüm Karaköprülü hemşerilerime bugüne kadar göstermiş oldukları desteklerden ve seçim dönemindeki yoğun teveccühlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.”