BAŞKAN BAYDİLLİ İŞÇİLERİN SAHUR SOFRASINDA

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ramazan nedeniyle gece mesai yapan işçileri ziyaret ederek çalışmaları incelerken, işçilerin sahur sofrasına konuk oldu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ramazan nedeniyle gece mesai yapan işçileri ziyaret ederek çalışmaları incelerken, işçilerin sahur sofrasına konuk oldu.

Ramazan ayında da çalışmalarına ara vermeden devam eden Karaköprü Belediyesi kilitli parke döşeme çalışmalarını iftardan sahura kadar sürdürürken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sahur vakti Fen İşleri ekiplerinin Narlıkuyu mahallesinde yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Kilitli parke çalışmalarını inceleyen ve çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Baydilli incelemenin ardından işçilerin kurduğu sahur sofrasına konuk oldu. İşçilerle birlikte sahur yapan Başkan Baydilli, kurum olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini ve hizmet etmeye çalıştıklarını kaydetti.

Vatandaşlara hizmet etmek için her zaman çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ramazan nedeniyle çalışmaların gece yürütüldüğünü kaydetti. Başkan Baydilli, "Narlıkuyu mahallemizde Fen İşleri ekiplerimizin kilitli parke döşeme çalışmalarını inceledik. Ekiplerimiz durmadan yorulmadan vatandaşa hizmet için çalışıyor. Biz de hem sahur vakti çalışmaların gidişatını öğrenmek hem de sahuru işçilerimizle geçirmek için onlarla bir araya geldik. Ben bu özverili çalışmalarından dolayı ilgili Başkan Yardımcımıza, Fen İşleri Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başkan Baydilli incelemenin ardından işçilerin sahur sofrasına konuk olurken, bir süre işçilerle sohbet etti. 

 


Foto Galeri