BAŞKAN BAYDİLLİ WHATSAPP'TA ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak isteyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Whatsapp uygulamasında çocuklarla buluştu. Çocuklara sohbet eden Başkan Baydilli, çeşitli hediyeler gönderdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli bir ilki gerçekleştirerek ilçedeki çocuklarla Whatsaap uygulaması üzerinden bir araya geldi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Koronavirüs salgını nedeniyle çocuklara yönelik etkinlik yapamayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli çocukların hem bayramını kutlamak hem de onlarla zaman geçirmek için Whatsaap uygulaması üzerinden onlarla buluştu.

Başkan Baydilli, çocuklarla sohbet edip çeşitli hediyeler gönderirken, çocuklara nice güzel bayramlar yaşamaları dileğinde bulundu.

Geleceği şekillendirecek mimarlar olan çocukların mutluluğu için her zaman projeler ürettiklerini ifade eden Başkan Baydilli, "Bugün de koronavirüs tehlikesine rağmen bir şekilde çocuklarımızla buluşmak onların isteklerini dinlemek, sohbet etmek istedik. Sohbet uygulaması üzerinden ailelerinin de yardımıyla çocuklarımızla buluştuk ve güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Bu etkinliğimize katılım sağlayan tüm çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür eder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım" diye konuştu.

Başkan Baydilli bu zorlu süreçte her daim çocukların yanında olacaklarını ve taleplerini karşılamaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.