KARAKÖPRÜ’DE NARLIKUYU MAHALLESİNİN HER KÖŞESİ DEZENFEKTE EDİLDİ

Karaköprü Belediyesi, dünyayı kasıp kavuran korona virüse karşı tedbir almak amacıyla salgınla mücadele kapsamında her mahallede ayrı ayrı temizlik ve dezenfekte çalışması yürütmeye devam ediyor

 

Tüm dünyada yayılan ve ülkemizde de etkinlerini hissettiğimiz COVİD-19 Koronavirüse karşı mahalle mahalle dezenfekte çalışmalarını yürüten Karaköprü belediyesi son olarak Narlıkuyu Mahallesi’nde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Özel olarak kurulan Dezenfekte Timi tam donanımlı ekipmanlarıyla mahalleleri bir bir yıkayarak sterilizasyon yapıyor.

 

Daha önce bir çok mahalleyi kapsamlı bir şekilde sokak sokak, cadde cadde dezenfekte eden ekibin bugünkü adresi Narlıkuyu mahallesi oldu. Yol ve kaldırımları köpüklü su ile yıkayan ekipler, binaların asansörlerini ve korkulukları dezenfektan maddesi ile sterilizasyon yapıyor.

 

Narlıkuyu Mahalle Muhtarı Hüseyin Süzen ,  Karaköprü Belediyesinin mahallelerde yapmış olduğu çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdi.

 

Muhtar Süzen , “Karaköprü Belediyesi ekipleri mahallemizde olan tüm yolları ve kaldırımları yıkayarak dezenfekte ederken binalarımızın girişlerini de ilaçladı. Beledeyimiz yaptığı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarıyla bu hastalığın yayılmasının önüne geçeceğinin inancındayım. Bu yapılan güzel çalışmalardan dolayı Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu arada dezenfekte timi, plan ve program dahilinde tüm mahallelerde sterilizasyon çalışmasını ara vermeden sürdürecek.


Foto Galeri