GÜLLÜBAĞ'A YENİ YOLLAR KAZANDIRILIYOR

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güllübağ Mahallesinde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarken, açılan yollar kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuluyor

Şanlıurfa’nın gelişen ve büyüyen ilçesi Karaköprü’de yeni yerleşim alanlarının açılmasıyla beraber vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak için Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri yeni yollar açarak trafiği rahatlatıyor.

Güllübağ Mahallesinde yeni yerleşimlerle birlikte ortaya çıkan yol ihtiyacını gidermek ve vatandaşların mağdur olmaması için uygun olan yerlerde yeni yollar açılarak ilçeye kazandırılıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçenin nüfusunun sürekli artış göstermesi ile paralel olarak yeni yerleşim alanlarında yol ihtiyacı doğduğuna dikkat çekerek bu ihtiyacı gidermek için yoğun bir yol açma çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli, "Karaköprü'ye daha modern yollar kazandırmak için Fen işleri ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü ilçemiz her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de ’yol medeniyettir’ diyerek ilçemize yeni yollar kazandırıyor ve mevcut yolları yeniliyoruz. 

Güllübağ Mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz, bozulan yolları yeniliyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz."

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.

 


Foto Galeri