KARAKÖPRÜ BAYRAKLARLA DONATILDI

Karaköprü’de Cumhuriyet Bayramı coşkusunun yaşanması için Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçedeki esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı hediye edilerek ilçe bayraklarla donatıldı

Karaköprü Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için ilçeyi bayraklarla donattı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından ilçedeki esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı hediye edilirken, ilçedeki dükkanlara bayraklar asıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Türk bayrağının birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu ifade ederek Cumhuriyet Bayramı’nda ilçede birlik ve beraberliği hatırlatmak için bayrak dağıttıklarını dile getirdi.  

Başkan Baydilli, "Cumhuriyetin kuruluşunun 99. yılında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına ilçemizdeki esnaf ve vatandaşlarımıza Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Esnafımız da sağ olsun bayrakları işletmelerine asarak hem bayramı kutluyor hem de birlik ve beraberlik ortamı oluşmasına destek veriyorlar. Bu vesile ile kıymetli vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, esenlikler diliyorum" diye konuştu.

Esnaflar da bayrak hediyesi için Başkan Baydilli'ye ve dağıtımı gerçekleştiren personele teşekkür ettiler. 

 

 


Foto Galeri