BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak temsili demokrasinin ilk dayanağı olan muhtarların gününü kutladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Baydilli mesajında muhtarların vatandaşa hizmet noktasında kendilerine büyük katkı sağladıklarını ifade etti.

Başkan Baydilli mesajında şunları dile getirdi: “Muhtarlarımız mahallelerimizin sorunlarını çözmede, taleplerini yerine getirmede bize yol gösteren ve fikir veren yardımcılarımızdır. Temsili demokrasinin ilk dayanağı olan muhtarlarımız mahallelerinin refahı için çabalamakta ve vatandaşlara daha güzel bir yaşam alanı sunulması için öncü olmaktadır.

Bu anlamda biz de ilçemizdeki 100 mahalle muhtarımızla her zaman temastayız. Mahallelerimizin sorunları, talepleri noktasında istişare edip gerekli çalışmayı yapmamızda muhtarlarımızın katkısını göz ardı edemeyiz. Biz elimizden geldiği kadar muhtarlarımızın taleplerini karşılamaya, mahallelerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. 

Tüm muhtarlarımızın gününü kutlar, görevlerinde ve yaşamlarında kolaylıklar dilerim.”