KARAKÖPRÜ'DE RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE İBRAHİM SADRİ RÜZGARI

Karaköprü Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinliği programında Sanatçı İbrahim Sadri’nin şiir dinletisi gerçekleştirilirken, soğuk havaya rağmen vatandaşlar programa yoğun ilgi gösterdi

Karaköprü Belediyesi Ramazan ayının dolu dolu geçmesi için Ramazan etkinliklerine başladı. İftar sonrası yaşam sokağında yapılan etkinlikte sevilen sanatçı İbrahim Sadri ile şiir dinletisi gerçekleştirildi. Sohbet havasında geçen etkinlikte İbrahim Sadri birçok memleket şairinin şiirini ve kendi şiirlerini okurken, soğuk havaya rağmen vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Ramazan etkinliğine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve AK Parti ilçe teşkilatı üyeleri de katıldı. Etkinlikte bir konuşma gerçekleştiren Başkan Baydilli, Ramazan ayının bereketinden, rahmetinden faydalanmak ve birlik beraberlik ortamı oluşturmak adına bu etkinlikleri gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Başkan Baydilli, “Ramazan ayının maneviyatına uygun programlarla bu ay içerisinde sizlerle birlikte olmaya çalışacağız. İbrahim Sadri hocamız üstatlardan çok güzel şiirler dile getirdi, ruhumuzu dinlendiren güzel bir dinleti oldu. Değerli konuğumuza ve çok kıymetli vatandaşlarımıza etkinliğimize katılımları için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sanatçı İbrahim Sadri de güzel bir program gerçekleştiğini ifade ederek kendilerini davet eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve etkinliğe gelen vatandaşlara teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesinin Ramazan etkinlikleri önümüzdeki günlerde yapılacak programla devam edecek.