BAŞKAN BAYDİLLİ ATAKENT MAHALLESİNİ İNCELEDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli alan gezilerine Atakent Mahallesi ile devam ederken, mahallede inceleme yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde teknik ekibiyle birlikte incelemeye devam ediyor. Başkan Baydilli sorunları bizzat yerinde incelerken, vatandaş ve esnafla da sohbet edip taleplerini dinliyor.

Başkan Baydilli alan gezileri kapsamında Atakent Mahallesinde teknik ekibiyle birlikte inceleme yaparken, mahallede yapılan çalışmaları ve sorunları yerinde görerek ekibiyle istişare etti.

Atakent Mahallesinde ciddi bir problem olmadığına değinen Başkan Baydilli, “Atakent Mahallemiz yeşil alanlarıyla, okuma salonuyla, havuzuyla ve düzgün yollarıyla her geçen gün gelişen bir mahalledir. Tabi ki burada da ufak tefek sıkıntılar bulunuyor ve biz de bunu gidermek için geziyoruz.

İnşallah bu şekilde tüm mahallelerimizdeki acil sıkıntıları giderip vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamasının önüne geçeceğiz. Biz yaz-kış demeden her zaman sahada olacağız” diye konuştu.

Başkan Baydilli sabah alan gezilerini program dahilinde ekibiyle birlikte mahallelerde sürdürecek.

 


Foto Galeri