KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ TAM BANA GÖRE FESTİVAL' DE YERİNİ ALDI

Karaköprü Belediyesi, 16 -21 Kasım tarihleri arsında Başkent Millet Bahçesi’nde gerçekleşecek olan ‘Tam Bana Göre Festival’e katılarak stant açtı

Karaköprü Belediyesi ilçeyi temsil etmek için 16-21 Kasım arasında Ankara'da düzenlenecek 'Tam Bana Göre Festival'de yerini alarak stant açtı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de festival için Ankara'da giderken, Karaköprü Belediyesi standında misafirleri ağırladı.

Standı ziyaret eden misafirlere ve vatandaşlara nar suyu ikramında bulunulurken, Başkan Baydilli ve stant görevlileri misafirlerle ilgilenerek ilçenin tanıtımını yaptılar.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli çok güzel bir organizasyona katıldıklarını ve özellikle gençlere hitap eden, çok renkli bir festival alanı olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, "Karaköprü Belediyesi olarak şehrimizi ve ilçemizi her yerde tanıtmak için uğraşıyoruz. Tam Bana Göre Festival de bizim için iyi bir fırsat oldu ve biz de burada standımızı açtık. İlçemizi, çalışmalarımızı tanıtacak malzemeler yerleştirdik. Standımızı ziyaret eden protokol üyelerine, vatandaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Gençlerin ilgisini çekecek pek çok etkinliğin yer aldığı festivalde konserler, sergi alanları, deneyim alanları, atölyeler, VR etkinlikler, sertifikalı eğitimler, e-learning eğitimlerine giriş imkânı, etnospor, söyleşiler, konferanslar ve çeşitli etkinlikler yer alıyor.