KARAKÖPRÜ’DE BATIKENT MAHALLESİ DEZENFEKTE EDİLDİ

Karaköprü Belediyesi, Koronavirüse (Covid-19) karşı ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Dezenfekte timi Batıkent Mahallesinde yollar, iş yeri ön kısımları, kaldırımlar ile binaların tamamında sterilizasyon çalışması yaptı.

 

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü ilçe Belediyesi, tüm Dünyayı etkisi altına alan, yeni tip Koronavirüse (Covid-19) karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce kurulan ve her gün bir mahalleyi baştan aşağı dezenfekte eden özel dezenfekte timi, Batıkent mahallesinde halkın yoğun olarak kullandığı alanları dezenfekte ederken, cadde ve sokakları da deterjanlı su ile yıkadı.

 

Dezenfekte timi tarafından Batıkent Mahallesinde başlatılan çalışmalar ile mahalle içi yollar, kaldırımlar iş yerlerinin ön kısımları ile bina girişlerini dezenfektan ile yıkayarak sterilizasyon çalışması gerçekleştirildi. Öte yandan bina içi ve ortak kullanım alanlarını ilaçlayarak dezenfekte çalışmalarını sürdürdü.

 

Karaköprü Belediyesi Dezenfekte timi teyakkuzda kalarak tüm mahallelerde sterilizasyon çalışmasını sürdürüp korona virüs tehdidine karşı ilçeyi temiz tutmaya devam edecek.