BAŞKAN ADAYI BAYDİLLİ: ‘KIRSAL MAHALLELER HİZMETİ AK PARTİ İLE GÖRDÜ’

Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ve Mevcut Başkan Metin Baydilli görevde oldukları sürede kırsal mahallelere önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Kırsal mahalleler hizmeti Ak Parti belediyeleri ile gördü" dedi

Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli 31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün ilçeye bağlı Kırkpınar kırsal mahallesini ziyaret eden Başkan Baydilli buradaki vatandaşlarla buluşarak çalışmalarını ve projelerini anlattı. Ziyarette Başkan Adayı Metin Baydilli’nin yanı sıra Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ve teşkilat üyeleri katıldı.

Kırkpınar kırsal mahallesindeki vatandaşlardan büyük teveccüh gören Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, göreve geldikleri günden beri Karaköprü’ deki kırsal mahallelere merkezde olduğu gibi hizmet götürdüklerini dile getirdi.

Başkan Adayı Baydilli, “Biz ilk günden beri Karaköprü’de dokunmadık, hizmet götürmediğimiz yer bırakmayacağız dedik ve bunu da çok şükür gerçekleştirdik. Kırsal mahalleler yani köyler özellikle Ak Parti belediyeciliği ile hizmeti gördü. 2014’teki Büyükşehir yasası ile birlikte köyler kırsal mahalle olarak belediyelere bağlanınca gerçekten kırsalda çok önemli yatırımlara imza atıldı. Biz de kırsal mahallelerimizin içindeki yolları stabilize malzeme dökerek çamurdan kurtardık, çok amaçlı salonlar yaptık, semt sahaları kazandırdık. İnşallah yeni dönemde de hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül de kırsal mahallelerin hizmetin en iyisine layık olduğunu dile getirerek, “31 Mart’ta zaferle ayrılıp göreve geldikten sonra ilçe belediyeleriyle koordineli olarak çalışıp gerek merkez gerekse kırsal mahallelerimizin ihtiyacı olan tüm hizmetleri yerine getirmek için çalışacağız” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise Ak Parti olarak merkezin kırsaldan güç aldığını bilerek kırsala büyük önem verdiklerini ve 31 Mart’tan sonra Ak Parti belediyelerinin tekrar göreve gelerek kırsala hizmetin en iyisini getirmeye devam edeceğinin altını çizdi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri de Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin sadece hizmeti düşünen, merkeziyle kırsalıyla Karaköprü’nün gelişimi için gece gündüz çalışan bir Başkan olduğunu belirterek, “Yeni dönemde de hizmetin artması, kırsalın kalkınması için Metin Başkan’a destek verilmesi gerekiyor” dedi. 

Kırkpınar kırsal mahallesi sakini vatandaşlar da yapılan hizmetler için Başkan Adayı Baydilli’ye teşekkür ederken, desteklerini ilettiler.

 


Foto Galeri