YAŞAM PARKI

Karaköprü Yaşam Parkı Projesinde Sona Doğru

Karaköprü Yaşam Parkı Projesinde Sona Doğru

Karaköprü Belediyesi'nin vizyon projesi olan 'Yaşam Parkı' projesindeki çalışmalarda artık sona doğru yaklaşılıyor. Hizmete girdiğinde Şanlıurfa'nın en önemli yaşam merkezi olacak projenin en kısa sürede hizmete girmesi için hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Karaköprü'nün çehresini değiştirecek olan vizyonel projelerden olan Yaşam Parkı'nda çalışmalara tam gaz devam edilirken, projenin yapımında sona doğru yaklaşılıyor. Karaköprü için alternatif bir yaşam alanı olacak projenin bitimiyle Şanlıurfa'nın en önemli yaşam merkezlerinden biri ortaya çıkacak.

Projede yer alan bilim merkezi, amfi gibi inşaatlar devam ederken, alanın ağaçlandırma ve çimlendirmesine başlandığı öğrenildi.

Yaşam Parkı projesinin içerisinde bilim merkezi, cafe, dağ kızağı, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortu, amfi alanı gibi birçok yaşam alanı bulunuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Baydilli incelemeler sırasında Yaşam Parkı'nda çalışmaların hızlandırılması ve bir an önce halkın hizmetine sunulması yönünde yüklenici firmaya talimat verdi.

 


Diğer İçerikler