Mesire Alanı

Hizmet anlayışımızda en mutlak surette vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri bulunmaktadır. Bunun için gözlemlerde ve tespitlerde bulunma yoluna gidiyoruz. İşte bu yolda yaptığımız Projelerin başında da Şanlıurfa’nın en büyük Mesire Alanını İlçemize kazandırmak geliyor.

Bu projenin ne kadar gerekli olduğunu gösteren en büyük bulgu ise. Vatandaşlarımızın Haftalık 3000- 4000 insan yoğunluğuna ulaşacak şekilde bu alanda vakit geçiriyor olmasıdır. 70.000 M’2’lik Alanıyla Şanlıurfa’nın en büyük Mesire ve Piknik alanı olma özelliğine sahip bu mekânda,  vatandaşlarımız aileleriyle birlikte yeşille iç içe piknik yaparken;  Yürüyüş yollarımızda Spor yapma imkânı bulabilirler. Aynı anda çocuklarımızda oyun parklarında eğlenmenin tadını çıkarıyorlar.

Bununla birlikte kurumsal olarak geleneksel hale getirdiğimiz Uçurtma Şenliği etkinlikleri ve Açık Hava Konserlerimizle bu güzel ortamı daha cazip hale getirecek Sosyal Faaliyetler yürüterek. Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini yapmanın yollarını arıyoruz. Çünkü onları önemsiyoruz.


Diğer İçerikler