PROTOKOL KARAKÖPRÜ STEM MERKEZİNE HAYRAN KALDI

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezini ziyaret eden Şanlıurfa Valisi, AK Parti İl Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı, İl Emniyet Müdürü ve Karaköprü İlçe Kaymakamı stem ve robotik kodlama kursuna hayran kaldı.

Karaköprü Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren kültür merkezini Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve Karaköprü İlçe Kaymakamı Ahmet Yıldız ziyaret etti. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli protokol üyelerine kültür merkezindeki kursları gezdirirken burada yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve protokol üyeleri geleceğin bilim insanlarının yetişmesi için açılan STEM ve robotik kodlama merkezi sınıfına ilgi gösterirken burada yapılan çalışmalara hayran kaldılar. STEM merkezinde kursiyer gençlerle bir süre sohbet eden protokol üyeleri STEM ve robotik kodlama kursunda verilen eğitimler ile ilgili eğiticilerden bilgi aldılar.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ziyaretler için protokol üyelerine teşekkür ederken, geleceğin bilim insanlarının yetişmesi için STEM ve kodlama merkezine önem verdiklerini kaydetti.

Protokol üyeleri de yapılan çalışmalardan ve verilen hizmetlerden dolayı Başkan Baydilli’yi tebrik ettiler.


Foto Galeri