BAŞKAN BAYDİLLİ ERKEN MESAİDE

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde teknik ekibi ve mahalle muhtarıyla birlikte ilçeye bağlı Akpiyar mahallesinde incelemelerde bulundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde teknik ekibi ve mahalle muhtarıyla birlikte Akpiyar mahallesinde incelemelerde bulunarak eksikleri yerinde tespit etti. Mahallede gezerek sorunları yerinde inceleyen Başkan Baydilli, ilgili birimlere sorunların çözümü için talimat verdi.

Gezi sırasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baydilli, vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinledi. Daha yaşanılabilir bir Karaköprü oluşturmak için ekip olarak çalıştıklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, "Sabahın erken saatlerinde Başkan Yardımcımız, birim müdürlerimiz ve Akpiyar mahalle muhtarımızla birlikte mahallemizde incelemelerde bulunduk. Buradaki sorunları ve eksiklikleri yerinde görüp çözümü noktasında istişarelerde bulunduk. Çözümü mümkün olan sıkıntıların çözümü için gerekli birimlere talimatları verdik. İnşallah tüm mahallelerimizde bu şekilde sorunları tespit edip çözüme kavuşturacağız. Hep beraber daha temiz ve yaşanılabilir bir Karaköprü için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Baydilli havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalara hız vereceklerini sözlerine ekledi.