“YAŞAM PARKI” PROJESİNE ÖDÜL

Karaköprü Belediyesi’nin vizyonel projesi olan ve Karaköprü’nün çehresini değiştirecek olan “Yaşam Parkı Projesi” projesi BELHABER tarafından düzenlenen ‘Yılın Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödül Töreni’nde ödüle layık görüldü.

İnsan odaklı yaptığı projelerle birçok belediyeye örnek gösterilen Karaköprü Belediyesi, Şanlıurfa’da ses getiren ve Karaköprü’nün çehresini değiştirecek olan ‘Yaşam Parkı Projesi’ ile ödüle layık görüldü. İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezinde yapılan ödül törenine ödülü almak üzere Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli katıldı.

Ödül töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Yaşam Parkı projesini ödüle layık gören BELHABER’e teşekkür ederken, Karaköprü Belediyesi olarak onur duyduklarını söyledi.

Başkan Baydilii şöyle konuştu: “Biz belediyeciler olarak insanlara hizmet etmeyi asli görevimiz olarak biliriz. Yaptığımız işlerin böyle ödüle layık görülmesi de bizi son derece mutlu ediyor. Bu bizi yaptığımız çalışmalarda daha şevkle ve aşkla hizmet etmemizi sağlıyor. Yaşam Parkı projemiz bizim için çok önemli bir proje ve bunu ödüle layık gören BELHABER ailesine teşekkür ediyorum.”

BELHABER tarafından ödüle layık görülen Yaşam Parkı Projesi 110 bin metrekare alan yeşil alan üzerinde yapılan ve içerisinde Bilim Merkezi, yürüyüş parkurları, seyir terası, dağ kızağı, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortu, amfi tiyatro alanı gibi birçok yaşam alanı olan öne bir proje konumunda. Proje bitme aşamasına gelmiş ve 2018 yılı içerisinde açılışı yapılacak.