BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Baydilli, “Kurban bayramı inşallah tüm dünyada akan kanın durmasına vesile olur” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçe genelinde kurban kesim yerlerini denetledi ve vatandaşlarla bayramlaştı. Kurban kesimi için alana gelen vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinleyen Başkan Baydilli, özellikle temizlik konusundaki sorunların yaşanmaması için Temizlik İşleri ekiplerine talimat verdi.

Başkan Metin Baydilli, bugünün İslam alemi için önemli bir gün olduğuna dikkat çekerek,  Küskünlerin barıştığı, huzurun olduğu bir günde olduklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, "Bayramın 1. günü münasebetiyle namazın ardından kurban kesim yerlerini dolaşarak vatandaşlarımızla bayramlaştık. Vatandaşlarımızın sorunlarını sıkıntılarını dinledik ve olan sıkıntıları gidermeye çalıştık. Ekiplerimiz de kesim alanlarında hazır bulunarak gerek temizlik konusunda gerek zabıta olarak vatandaşlarımıza yardımcı oluyor.”  dedi

Kurban bayramının barışa vesile olmasını dileyen Başkan Baydilli, “Kurban bayramı inşallah tüm dünyada akan kanın durmasına vesile olur. Tekrardan tüm Karaköprülülerin, Şanlıurfalıların ve İslam aleminin Kurban bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu. 

Başkan Baydilli kesim yerlerini inceledikten sonra Kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı.