BAŞKAN BAYDİLLİ MİNİK ÖĞRENCİLERE CÜZ DAĞITTI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Çankaya Mahallesindeki Eyüp El Ensari kuran kursunu ziyaret ederek minik öğrencilere cüz dağıttı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Çankaya Mahallesindeki Eyüp El Ensari kuran kursunu ziyaret ederek minik öğrencilere cüz dağıttı.  Başkan Baydilli, çocukların küçük yaşta dini eğitim görmelerinin önemli olduğunu söyledi.

Eğitim ve gençlik odaklı bir belediyecilik örneği sergileyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, genç neslin daha iyi bir eğitim almasına katkı sağlamak için çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Metin Baydilli, ilçenin Çankaya Mahallesinde bulunan Eyüp El Ensari kuran kursunu ziyaret etti. Elif ba ve Kuran eğitimi alan minik öğrencilerle sohbet eden ve tavsiyelerde bulunan Başkan Baydilli, çocukların küçük yaşta dini eğitim görmelerinin önemli olduğunu söyledi.

Başkan Baydilli şunları söyledi:

“Eyüp El Ensari Kuran kursunu ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilerimizle sohbet ederek cüz hediye ettik. Burada önemli olan Kuranı kerimi öğrenmenin yanında buradaki çocukların dinlerini en iyi şekilde öğrenmeleri ve yaşantılarında tatbik etmeleridir. Çocuklarımızın vatanına, milletine faydalı bireyler olmaları için eğitimlerine çok önem veriyoruz. Karaköprü’müzde ve Şanlıurfa’mızda bu hizmeti yapan herkese teşekkür ediyorum”